اولین بازی برزیل با آلمان بعد از شکست 1-7

برای اولین بار بعد از شکست تاریخی 1-7 در نیمه نهایی جام جهانی 2014، قرار است در تاریخ 27 مارچ دو تیم آلمان و برزیل در برلین به مصاف هم بروند.

تیته گفت: “این همان نحوه آماده سازی ما برای جام جهانی است. بگذارید برای اولین بار بعد از آن شکست به آلمان مواجه شویم و وقتی حقیقت را بپذیریم قبول آن آسان تر خواهد شد. حالا برزیلی در حال نگارش فصل جدیدی است.

شرایط برزیلی خوب است و نه علاقه به نشان دادن فروتنی غلط دارم و نه غرور بیجا. برزیلی برای تقویت خود و رسیدن به بلوغ ذهنی در ماه مارچ باید با 2 حریف خصوصا آلمان روبرو شود. گروه لیست نهایی قابل تغییر است اما با توجه به عملکرد فعلی در باشگاه و تیم ملی، 15 تا 18 بازیکن حضور خود در روسیه را تضمین کرده اند.

تیمی پر جنب و جوش، فیزیکی و چابک در اختیار داریم که دارای ساختار بوده و قادر به فکر کردن و اجرای بسیار سریع افکار است. کوتینیو، ویلیان، گابریل، نیمار، داگلاس کاستا، تایسون … آنها سریع فکر می کنند و سریع هم عمل می کنند که این صفت در یک سوم هجومی زمین لازم است اما نکته ای که من را به خود مجذوب کرده، ترکیب حرکت و قدرت فیزیکی است که باعث می شود پاسخی هوشمندانه به رقبا داده شود.”

 

 

251 41

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *