افزایش درآمد رنو با صادرات خودرو به ایران

به گزارش خبرآنلاین،این شرکت فرانسوی خودروساز اعلام کرده که توليد خودرو براي شرکاي صنعتي رنو از جمله ايران افزايش يافته است، ميزان درآمد اين شرکت در سه ماهه نخست سال 2017 رشد داشته است.
ميزان درآمد سه ماهه شرکت رنو نسبت به 10.49 ميليارد يوروي مدت مشابه سال گذشته افزايش يافته و به 13.13 ميليارد يورو (14.27 ميليارد دلار) رسيده است.
اين در حالي است که بر اساس برآورد 10 تحليلگري که در نظرسنجي شرکت کرده بودند انتظار مي رفت ميزان درآمد شرکت رنو در اين بازه سه ماهه به 12.49 ميليارد يورو برسد که درآمد محقق شده فعلي بيش از اين رقم است.
افزايش تقريبا 16 درصدي در تحويل خودروهاي جديد مهمترين عامل در رشد درآمد شرکت رنو بوده و درآمد اين شرکت را به ميزان 9.2 درصد افزايش داده است.
ميزان فروش خودروهاي شرکت رنو به شرکاي صنعتي از جمله خودروي ميکراس توليدي در فرانسه به شرکت نيسان و همچنين خودروهاي نيمه مونتاژ شده رنو به ايران ميزان درآمد اين شرکت فرانسوي را 3.5 درصد افزايش داده است.
همچنين نوسانات رخ داده در بازار ارز از جمله تقويت روبل روسيه و رئال برزيل، 1.3 درصد به درآمد اين شرکت اضافه کرده است.
شرکت رنو پيش بيني خود از رشد بازار خودرو در سال 2017 را از 1.5 تا 2 درصد به 1.5 تا 2.5 درصد ارتقا داده و بر اهداف يک ساله اين شرکت از جمله افزايش سود عملياتي و درآمدش تاکيد کرده است. 

منبع:رویترز

 

3535

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *