اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۱۱ تا ۱۴ فروردین‌ماه در جاده‌های استان اردبیل‌

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ علی رحمتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ۱۱ تا ۱۴ فروردین‌ ماه امسال محدودیت‌های ترافیکی برای انواع کامیون و تریلی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل برای تسهیل در روند عبور و مرور اعمال می‌شود.

وی گفت: از 11 تا 14 فروردین‌ محدودیت‌های ترافیکی برای انواع کامیون و تریلی در محورهای اردبیل – آستارا و اردبیل – سرچم از ساعت 8 صبح تا 24 شب برای کاهش بار ترافیکی در روز طبیعت و تسهیل در روند عبور و مرور اعمال خواهد شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به آمار ترددها در محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: از روز 25 اسفند ماه سال گذشته تا دهمین روز از بهار 776 هزار و 150 تردد در محورهای مواصلاتی استان انجام شده که 389 هزار و 432 مورد از این ترددها مربوط به ورود خودروها به استان و 386 هزار و 716 تردد مربوط به خروج خودروها از استان بوده است.

رحمتی افزود: در ورود وسایل نقلیه به استان امسال افزایش 3.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم و در خروج وسایل نقلیه از استان 20 درصد افزایش که در مجموع در کل ترددها 11.2 درصد افزایش را در استان شاهد بودیم.

وی بیان کرد: در دهم فروردین‌ماه سال گذشته 838 سرویس با 7 هزار و 377 نفر در استان جابه‌شده بودند و امسال 683 سرویس با 7 هزار و 415 نفر جابه‌جا شده که در سفر 18درصد کاهش ولی در تعداد مسافران یک درصد افزایش داریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین خودروهای ورودی به استان براساس ترددهای ثبت‌شده توسط دستگاههای تردد شمار به شهرستان سرعین بوده است و بعد از آن نیز شهرستان نیر پذیرای بیشترین گردشگران و مسافران ورودی به استان بوده است.

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *