سردار سلامی: دشمن از پیچیدگی در تاکتیک و ابزار برخوردار است/ تقدیر از چهره‌های برتر سپاه پاسداران

در حاشیه جشنواره سراسری امام علی(ع) که صبح امروز با حضور سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه برگزار شد، از نفرات و فرماندهان برتر در سپاه پاسداران تقدیر به عمل آمد.

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه به عنوان نظریه پرداز دفاعی برتر و دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز به عنوان فرمانده نیروی حامی برتر در سپاه مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند.

گفتنی است در این مراسم سازمان حفاظت اطلاعات سپاه به عنوان سازمان برتر معرفی شده و از فرمانده آن یعنی سردار محمد کاظمی تقدیر شد.

سپاه در محیط نبردهای پیچیده زندگی می‌کند

همچنین ایسنا نوشت: سردار حسین سلامی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سپاه پاسداران در محیط نبردهای پیچیده زندگی می‌کند که دشمنانش از پیچیدگی بالایی در تاکتیک و ابزار برخوردار هستند. به همین دلیل برای موفقیت در مواجهه با دشمن به نوآوری و ابتکار نیاز است.

وی اندیشه ورزی و تفکر در سپاه را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان سپاه دانش پاسداری و دفاع از انقلاب را به ما نمی‌آموزند و سپاه خود باید آنها را به دست آورد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سپاه پاسداران در توسعه دانش و علم و تبدیل آن به فناوری برای انجام مأموریت‌های خود موفق بوده است و نمونه این موفقیت نیز طراحی و تولید موشک بالستیک برای مقابله با اهداف متحرک دریایی و توسعه هواپیماهای بدون سرنشین است.

29212

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *