یکشنبه؛ روز موعود سروش و پرسپولیسی‌ها

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پرسپولیس چهار جای خالی در فهرست بازیکنان بزرگسال خود دارد و به جای احمد نوراللهی، امید عالیشاه، محمد آرام طبع و گولچ می تواند چهار بازیکن جدید جذب کند.

در صورتی که محمد انصاری و پلی یانسکی از جمع سرخپوشان جدا شوند این تیم می‌تواند ۶ بازیکن جذب کند اما جدایی ساسان انصاری فهرست پرسپولیس را خالی نکرده و به جای او رامین رضاییان به پرسپولیس اضافه شده است.

در این میان پلی یانسکی اوکراینی هنوز با جدایی توافقی موافقت نکرده است و مسئولان باشگاه را برای فسخ قراردادش با شرایط سختی مواجه کرده است.

خلیل زاده در حال حاضر از تیم خارجی خاصی پیشنهاد ندارد اما طی یک ماه گذشته پیشنهادهایی داشت که مبلغ بالایی نداشته و برخی از آنها نزدیک به ۱۰۰ هزار یورو بوده است اما به آنها پاسخ مثبت نداده است.

مهم ترین گزینه خرید پرسپولیس در نیم فصل سروش رفیعی است که قرار است روز یکشنبه با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند.او امروز در جام حذفی برای آخرین بار لباس تراکتورسازی را برتن می کند و پس از آن با پرسپولیسی ها مذاکره خواهد کرد.

در این میان گفته می شود محمدعلی ترکاشوند مشاور پرحاشیه باشگاه پرسپولیس دیگر مسئول نقل و انتقالات این تیم نبوده و فرد دیگری این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت.

256 43

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *