سردار ابوحمزه: امروز نظام اسلامی به جوانانی همچون احمدی روشن‌ها نیاز دارد

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از نهاوند ؛ سردار غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان که در همایش بصیرتی دانش‎آموزان ولایت مدار نهاوند سخن می گفت با اعلام مطلب فوق و با اشاره به اینکه خانواده آموزش و پرورش به عنوان گسترده‌ترین خانواده در کشور نقش مهمی در آینده نظام دارد افزود: امروز نظام اسلامی به جوانانی مثل احمدی روشن‎ها نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه جوانان ایرانی باید انقلابی باشند و انقلابی بمانند خاطرنشان کرد: اگر روحیه انقلابی‌گری در بین جوانان زنده شود بر هر مشکلی فایق می‌آیند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان یکی از وظایف خطیر آموزش و پرورش را تربیت نیروی انسانی نخبه، خلاق، مبتکر و انقلابی دانست و تصریح کرد: با تشکیل حلقه‎های صالحین در پایگاه‎ها و مساجد در مناطق مختلف استان می‎توان نسل نواندیش و جوان پرسشگر را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن مصون کرد.

وی در ادامه دوران دفاع مقدس را گنجینه‌ای تمام نشدنی عنوان کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس میانگین سن فرماندهان عالیرتبه جنگ بین 19 تا 26 سال بود که توانستند بر همه طراحی‎های دشمنان غلبه کنند.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه باید ارزش‎های ناب دوران دفاع مقدس را منتقل کنیم، به خطر تهاجم فرهنگی دشمن اشاره کرد و افزود: تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی، ترویج فرهنگ غنی اسلامی و الهی است.

 

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *