تصاویر | بازداشت اعضای باند گروگانگیری در بندرعباس

به گزارش ایرنا، سردار عزیزالله ملکی گفت: اعضای این باند 6 نفر بودند که دی ماه سال گذشته فردی 34 ساله را از شرق هرمزگان ربوده و در تماس با خانواده‌اش تقاضای سه میلیارد ریال وجه نقد کردند.

مدتی بعد پس از این آدم ربایی (گروکشی) عکسی از جنازه فردی در فضای مجازی منتشر شد که خانواده فرد ربوده شده اعلام کردند عکس مورد نظر متعلق به جنازه فرزند آنهاست که به دنبال آن پیگیری های پلیسی برای شناسایی و دستگیری عوامل این باند توسط پلیس امنیت آغاز شد.

به گفته سردار ملکی، کارآگاهان پلیس توانستند 24مرداد، یکی از اعضای این باند را در تهران شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس استان گفت: پنج عضو دیگر این گروه با شیوه‌های مختلف به بندرعباس کشانده و در چندین عملیات جداگانه در مخفیگاه‌های مختلف شناسایی و دستگیر شدند.

سردار ملکی گفت: از این باند که دارای سوابق متعدد شرارت و قاچاق مسلحانه و دیگر جرایم هستند یک قبضه سلاح و چهار خودرو کشف شده که مالکیت یک خودرو «بی ام و» این گروه به نام کودک چهار ساله ثبت شده است.

دستگیرشدگان که همگی از خارج هرمزگان هستند از 27 تا 54 سال سن دارند و یکی از آنان کارمند دولت بوده و یکی دیگر از آنان یک زندانی رای باز (زندانیانی که می توانند صبحدم از محوطه زندان خارج و پس از کار روزانه و پیش از غروب آفتاب خود را به زندان معرفی می‌کنند)؛ است.
61282

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *