۱۲ میلیارد به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی اختصاص یافت

ذکی الله خوشبخت در جشن عید فطر در دریاچه شورابیل اردبیل اظهار داشت: امسال به همت شهرداری و شورای شهر اردبیل 12 میلیارد تومان به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در اردبیل تخصیص یافته است که این آمار نسبت به اعتبارات سال گذشته افزایش دو برابری را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اساسی شهرداری و شورای شهر اردبیل گسترش برنامه‌های فرهنگی و برگزاری جشنواره‌ها متناسب با مناسبت‌ها در تعطیلات تابستانی است، تصریح کرد: امروز نیز همزمان با عید سعید فطر جشن‌های بزرگی در مناطق مختلف اردبیل برگزار می‌شود که این جشن‌ها در تعطیلات تابستان نیز به صورت هدفمند دنبال می‌شوند.

رئیس شورای شهر اردبیل از ارتقای برنامه‌های فرهنگی برای ایجاد شور و نشاط در مناطق مختلف شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: سال گذشته اعتبارات فرهنگی در زمینه برنامه‌های ورزشی به خصوص تیم فوتبال شهرداری اردبیل هزینه شد و امسال نیز در صدد هستیم بیشتر اعتبارات در زمینه‌های فرهنگی صرف و هزینه شود تا بتوانیم تحول عظیمی در برنامه‌های فرهنگی در اردبیل به وجود آوریم.

خوشبخت یکی از راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی و خشونت را تداوم برنامه‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: شهرداری و شورای شهر اردبیل در فصل تابستان برنامه‌های خوبی را پیش‌بینی کرده و تدارک دیده‌اند تا علاوه بر رضایتمندی گردشگران داخلی و خارجی شور و نشاط اجتماعی را نیز ارتقا دهند که در این راستا تاکنون اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با توجه به تعطیلات عید سعید فطر و فصل تابستان اظهار کرد: فضاهای گردشگری، تفریحی، پارک و بوستان‌های شهر اردبیل برای استقبال از مسافران آماده شده است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود نداشته و انتظار می‌رود مسافران و گردشگران خاطرات خوبی را در کنار خانواده‌های خود در اردبیل تجربه کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *