توافق نیمه شبانه دایی و پرسپولیس/خطر حذف از آسیا فعلا برطرف شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برد برابر الدحیل انگار این قدر به علی دایی چسبید که دو میلیارد به قرمزها تخفیف دهد و با آنها به توافق برسد. او که بعد از بازی به هتل این تیم رفت ، ضمن دیدار با رفقایش و تبریک به آنها با مدیران پرسپولیس هم به توافق رسید.

پس از پیروزی پرسپولیس بر الدحیل، علی دایی به همراه وکلیلش در هتل محل اقامت سرخپوشان حاضر شد و بعد از مذاکره در مورد مطالباتشان به توافق نهایی رسید. بر اساس این توافق قرار است باشگاه پرسپولیس مالیات دایی را پرداخت کند و علی دایی با بخشیدن طلبش، از شکایت صرف نظر کند. 

4141

بازپرس پرونده فوت مجید غلام‌نژاد:چرا برای این جوان پاک شایعه ساختند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن مینا بازپرس پرونده مجید غلام نژاد روی خط برنامه 90 امد و گفت: «آنچه پلیس به من اعلام کرد این بود که غواص ها این مرحوم را از آب بیرون کشیدند. ایشان بر اثر شنا در رودخانه در منطقه ای گردشگری غرق شده بودند که باز هم از این اتفاقات در آنجا رخ داده بود. چیزی که مرا ناراحت کرد و باعث شد ورود کنم، فضایی رسانه ای بود که  داشت شکل می گرفت. ماجرا داشت به سمتی می رفت که خبرساز می شد. طوری داشت القاء می شد که غرق ایشان را زیر سئوال می برد. برای همین تصمیم گرفتم تا اعلام کنم که ایشان غرق شده تا جلوی شایعات تلخ را بگیرم. اینکه ایشان سکته کرده یا مثلا مثل یک سری فوتبالیست دیگری که مرگ‌شان خبرساز شده بود، در کنارشان قرار می گرفت. من خواستم توضیحات بدهم تا برای این مرحوم شایعات بی اساس نسازند.»

او درباره اینکه آیا منطقه ای که مجید در آنجا غرق شده، منطقه شنا ممنوع بوده است؟ گفت: «متاسفانه در آن منطقه چند مورد فوتی داشتیم. آن منطقه تابلوی شنا ممنوع وجود دارد، جایی که ایشان غرق شده، عمق آب بیش از 5 متر بوده است.»

او در پایان گفت: «ما یک استاد بزرگی در حقوق ایران داشتیم ، همیشه می گفت دو تا عادل بیشتر نمی شناسم، عادل فردوسی پور و عادل کلاه کج. می گفت پیدا کردن شاهد عادل خیلی سخت است و حتی در مورد افرادی خطایی دارند در دین ما تاکید شده عیب شان را بپوشانیم. ولی برای مرحوم جوانی که مرگش بر اثر یک حادثه بوده، چطور یکسری به خودشان اجازه می دهند که شایعه سازی کنند؟ »

4141

سوریه : ماقبل و مابعد داعش؟!

بررسی ابعاد نشست کارگروه کوچک در ژنو با محوریت سوریه؛
ماهیت بیانیه نشست ژنو دقیقاً نشان می‌دهد که آنها به دنبال حل و فصل بحران سوریه نیستند بلکه تاکید بر تجزیه از متن آن استنباط می‌شود.
«نصرت‌الله تاجیک» سفیر اسبق ایران در اردن در تشریح ابعاد بیانیه نشست کارگروه کوچک در ژنو که برای بررسی آینده سوریه برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: اولین نکته‌ای که در تحلیل این نشست باید مورد نظر قرار گیرد این است که کارگروه مذکور هیچ منشاء و خاستگاه بین‌المللی ندارد و بیانیه‌ای که در پایان توسط هفت کشور حاضر در نشست (آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، عربستان، اردن و مصر) منتشر شد در چارچوب هیچ دستورالعملی تهیه نشده است. این نشست را باید جلسه‌ای برای فرار رو به جلوی کشورهایی دانست که طی هفت سال اخیر تاکنون از هیچ تلاشی برای به هم ریختن سوریه و دامن زدن به بحران دریغ نکرده‌اند. البته مصر به دلیل اینکه درگیر مسائل داخلی خودش است از این امر مستثنی بوده است. آنچه مشخص است این خواهد بود که آمریکا و عربستان به عنوان دو عنصر مخرب اصلی تحولات سوریه و مابقی کشورهای حاضر در نشست مذکور، نمی‌توانند راه حلی برای بحران سوریه و برون رفت از آن ارائه کنند، زیرا آنها هر یک به نوعی به طور مستقیم و غیر مستقیم در زمینه اجرای استراتژی زمین سوخته آمریکا دخیل بوده‌اند.
وی ادامه داد: اگر به صورت موشکافانه بخواهیم بحران سوریه را بررسی کنیم، می‌بینیم که آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای آن چون عربستان، ترکیه، قطر و تا حدودی هم اردن نه تنها به دامن زدن بحران سوریه کمک کردند؛ بلکه مسبب اصلی فاجعه انسانی و زیست محیطی در این کشور بوده و از این جهت است که می‌گویم این نشست سر خودی در ژنو را باید مدلی از فرار رو به جلو قلمداد کرد و خروجی آن هیچ ارزشی نخواهد داشت. آنچه از محتویات بیانیه نهایی این نشست استنباط می‌شود، دخالت در امور سوریه قلمداد می‌شود تا کمک به حل و فصل سیاسی و بازسازی این کشور. به عنوان مثال در برخی از بندهای این بیانیه به وضوح گفته شده است که دولت سوریه باید چه ساز و کاری برای انتخابات و حتی تغییر قانون اساسی طی کند و این به منزله دخالت در امور داخلی سوریه به عنوان یک کشور مستقل محسوب می‌شود و کافی است این گروه رئیس‌جمهور و نخست وزیر هم برای این کشور تعیین کنند!
وی ادامه داد: جامعه بین‌الملل باید به این نتیجه برسد که سوریه یک کشور مستقل است و تنها مردم این کشور می‌توانند سرنوشت خود و نوع حکومت و دولتشان را انتخاب کنند. در وضعیت فعلی باید دولت سوریه نسبت به نشست هفت کشور مذکور اعتراض کند؛ چراکه اگر این دولت‌ها به دنبال حل و فصل بحران و بهبود اوضاع سوریه هستند باید در بازسازی سوریه به صورت جدی ورود کنند و حتی سهم تخریب خود در این جغرافیا را به عهده بگیرند. اما شاهد آن هستیم که بیانیه‌ای سراسر ابلاغی و آمرانه را در جهت وجاهت بخشیدن به نشست خود منتشر کرده‌اند.
این تحلیلگر ارشد مسائل بین‌الملل با بیان اینکه هدف این نشست، علنی کردن وجاهت تجزیه سوریه است، گفت: زمانی که به متن بیانیه نشست سر خودی هفت کشور در ژنو نگاهی گذرا می‌اندازیم، به صورت کاملاً مشهود می‌بینیم که آنها به دنبال تجزیه سوریه هستند. دولت سوریه باید بر مناطق خود مسلط شود و اجازه ندهد که تروریست‌ها از داخل سوریه به کشورهای اطراف نفوذ کنند؛ چراکه یکی از بهانه‌هایی که در متن بیانیه مذکور آمده است، عدم تهدید همسایگان از سوی دولت سوریه است. به عبارتی دیگر آنها به دنبال بهانه‌تراشی در مورد ماهیت دولت سوریه هستند و قصد دارند آن را یک تهدید منطقه‌ای عنوان کنند. در حالی که به ضرس قاطع می‌توان گفت در چهار تا پنج دهه گذشته سوریه هیچ گونه تهدیدی برای همسایه خود نبوده و همسایگان خود را مورد تعرض قرار نداده است.
وی ادامه داد: اینکه کشورهای حاضر در نشست ژنو سوریه را تهدیدی برای همسایگان خطاب می‌کند در اصل نشان‌دهنده نگرانی آنها برای امنیت رژیم صهیونیستی است و این موضوع را به عنوان بهانه‌ای برای اعمال فشار بر دمشق در دستور کار قرار داده‌اند. در بیانیه همه همسایگان سوریه نام برده شده است به جز عراق و پرسش اینجاست که چرا سوریه برای عراق به عنوان تهدید قلمداد نمی‌شود و تنها برای رژیم صهیونیستی تهدید باالقوه و بالفعل ارزیابی می‌شود؟! از این جهت است که می‌گویم محتویات بیانیه این نشست با بسیاری از واقعیات در تعارض جدی قرار دارد و مجموعه‌ای از ادعاهای واهی و آمالی است که برای راضی کردن یکدیگر در این بیانیه گردآوری شده‌اند.
وی در پایان تصریح کرد: این نشست را باید جلسه‌ای در راستای طرح بسیاری از خواسته‌های نا به حق کشورهایی دانست که خود باعث ویرانی سوریه شده‌اند و تنها راه حل این است که دولت‌های مذکور از منظر عقلی و فهم تحولات به رشد کامل برسند. اکنون که سایه ترس گسترش داعش و رواج تروریسم و خشونت از سر این کشورها بر طرف شده است، اگر کشورهای همسایه سوریه و کشورهای فرامنطقه‌ای علاقمند به ایجاد صلح و ثبات و برقراری امنیت پایدار هستند، باید به واقعیات میدانی تمکین کرده و به نیروهائی که در صحنه این کشور متولد شده‌اند احترام گذاشته و همه به دنبال فراهم کردن زمینه برای صلح پایدار و آغاز سریع نوسازی در این کشور باشند. این امر نیاز به خروج نیروهای آمریکائی از شرق فرات و کمک به دولت سوریه برای برقراری حاکمیتش بر سرتاسر این سرزمین از جمله ادلب، شرق و شمال شرقی آن دارد.
منبع: ایلنا مورخ 25.6.97 با عنوان تاجیک:تجزیه سوریه، راهبرد اصلی ۷ کشور منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای/ محتوای بیانیه پایانی با واقعیات سیاسی و میدانی در تعارض است

حمله هوایی به سوریه/ پدافند هوایی چندین موشک را ساقط کرد

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، پدافند موشکی ارتش این کشور در لاذقیه چند موشک را بر فراز این شهر رهگیری و منهدم کرده است.

برخی از منابع از احتمال حمله هوایی رژیم صهیونیستی به لاذقیه خبر دادند.

در همین حال، شبکه خبری الاخباریه سوریه گزارش داد، یک موسسه فناوری هدف حمله موشکی در لاذقیه بوده است.

در همین حال خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گزارش کرد: شهر لاذقیه هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.

منابع دیگر نیز از فعال شدن پدافند ارتش سوریه در لاذقیه و طرطوس خبر داده و احتمال حمله هوایی رژیم صهیونیستی را مطرح کرده اند.

تا کنون رژیم صهیونیستی بارها با نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه در حمایت از گروه‌های تروریستی به خاک سوریه تجاوز کرده است.

49311

ستایش از ته دل فردوسی پور از برانکو!

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عادل فردوسی پور
با ستایش از برانکو ایوانکویچ گفت:«این کاری که پرسپولیس و برانکو انجام داد مثل
معجزه است. پرسپولیس امسال دارد با 13 تا بازیکن بازی می کند. حالا سه تا یارش هم
نیست. یعنی در بازی با السد یکی از بازیکنانی است که 90 دقیقه هم برای پرسپولیس
بازی نکرده است. »

او در ادامه هم گفت:«خدا امروز طارمی و طاهری را
خیلی دوست داشت که امروز جستن!»

4141

 

 

سخنان افشانی که بوی خداحافظی می‌دهد: فرصت خدمت مثل ابر می‌گذرد، نیاز به چاپلوسان ندارم

محمدعلی افشانی به سخنان برخی شهرداران نواحی در جلسه اشاره کرد و گفت: این سخنان مرا خوشحال کرد چرا که نشان می داد شهرداران نواحی افرادی توانمند هستند و حتی از برخی مدیران شهرداری بالاتر هستند.
افشانی گفت: ما نیاز به افراد متملق و چاپلوس نداریم زیرا چاپلوس ها هستند که با تعریف های بی مورد و دروغین روحیه فرعونی را در انسان متبلور می کنند. نباید تعریف های آنها را باور کرد. نتیجه این چاپلوسی ها این می شود که یک نفر طوری صحبت می کند که گویی قرار است او عالم و آدم را تربیت کند حال آن که حتی در تربیت فرزند خود ناتوان بوده است.

وی سیاست شهرداری مبنی بر احترام به کارمندان جزء شهرداری را مورد تاکید قرار داد و گفت: با زیردستان خود با تکریم رفتار کنید البته من همچنان که با شما جلسه داشتم با تمام کارمندان شهرداری هم دیدار خواهم کرد. ما باید کاری کنیم که جمعیت صد هزار نفری کارمندان شهرداری تنها یک هدف داشته باشند که همان خدمت به مردم است. همه باید اهداف مان در این چارچوب باشد والا اگر هر بخشی برای خود اهدافی جداگانه و بدون در نظر گرفتن هدف اصلی تعریف کند، تلاش های عناصر شهرداری یکدیگر را تضعیف خواهد کرد.
افشانی به برنامه خود برای شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: اگر وقت کردید این برنامه را بخوانید . این برنامه حاصل تجربه های من در حوزه های مدیریتی است و بدانید که مناصب و مسئولیت ها مثل ابر می گذرند و باید قدر فرصت خدمت به مردم را بدانیم. مطمئن باشید اگر خادم مردم باشید مردم از عملکرد و سخنان شما این را می فهمند.
وی افزود: مهمترین وظیفه ما عمل به قانون است. فساد آنجاست که به قانون عمل نمی شود همچنین شما باید به مردم پاسخگو باشید برخی از شما خیلی در دفترتان سرور هستید و مردم شما را نمی توانند پیدا کنند. در حالی که انتظار این است که با مردم مهربان تر باشید باید سطح تحمل خود را بالا ببرید.
افشانی با تاکید بر ضرورت بازنگری و اصلاح روند صدور پروانه های ساختمانی خطاب به معاون معماری و شهرسازی گفت: حداکثر زمانی که برای اینترنتی کردن صدور مجوز ساخت و ساز دارید تا پایان سال است، با این کار بخش عظیمی از فساد در شهرداری از بین می رود. باید هر منطقه و هر قطعه زمین شرایط مشخصی برای ساخت و ساز داشته باشد که ذره ای تخلف از آن نشود. باید بساط تخلف و بعد جریمه تخلف را جمع کنیم. به هیچ وجه اجازه ندهید در ساخت و ساز ها تخلف شود که بعد صاحب آن زمین بخواهد با جریمه آن را جبران کند. اگر قرار است شهرداری قدرت اعمال نظر در پروانه ساخت و ساز خارج از چارچوب و ضوابط داشته باشد من اعلام می کنم که این قدرت را نمی خواهیم و برخی تخفیف ها و مجوزهای خلاف که صادر می شود را غارت حق مردم در شهر می دانم.
وی افزود: شهرداران نواحی باید رضایت مردم را جلب کنند اگر رضایت عامه مردم را توانستیم جلب کنیم آن وقت خواص هم از شما رضایت خواهند داشت. در شرایط فعلی که مردم اوضاع خوبی ندارند شما سعی کنید با مردم مهربان تر باشید و شرایط سخت آنها را درک کنید. برای مردم وقت بگذارید و اگر قرار است قانونی اجرا شود که مردم نسبت به آن موضع دارند، سعی کنید مردم را در این زمینه قانع کنید.
وی پیرامون پدیده تکدی گری در تهران هم گفت: انسانی که برای یک لقمه نان به سوی دیگران دست دراز می کند انسانی تحقیر شده است و برنامه ما زدودن پدیده تحقیر در تهران است البته برخی به اشتباه این را برخورد با متکدیان عنوان کرده اند در حالی که ما با مسئولان ذیربط توافق کرده ایم که برخی از متکدیان تحت پوشش کمیته امداد قرار گیرند ، برخی که معلولیت دارند از سوی سازمان بهزیستی حمایت شوند و برخی هم که از شهرهای دیگر آمده اند به شهر زادگاه خودشان بازگردند و برای مقابله با معتادان متجاهر هم برنامه ویژه ای داریم.

45231

 

اولتیماتوم نماینده مجلس به مدیران بازنشسته‌: تا 24 آبان فرصت دارید به خانه بروید

عبدالرضا مصری با اشاره به ابلاغ قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان از سوی رئیس مجلس، عنوان کرد: این قانون مهم پس از رفت و برگشت‌هایی بین مجلس و شورای نگهبان نهایتا به تصویب مجلس و تأیید شورای نگهبان رسید و روز گذشته از سوی رئیس مجلس ابلاغ شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: برابر این قانون از زمان ابلاغ قانون افراد بازنشسته تا دو ماه فرصت ( 24 آبان‌ 97) فرصت دارند که امور تسویه خود را انجام و افراد جایگزین بر سر کار بیایند.
وی با بیان اینکه در طول اجرای این قانون از ابزار نظارتی مختلفی از جمله دیوان محاسبات استفاده می‌شود، افزود: همچنین سازمان بازرسی کل کشور نیز پیگیر اجرای صحیح قانون خواهد بود تا قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان به درستی اجرا شود.
مصری تأکید کرد: افرادی که به قانون تمکین نکنند در اسرع وقت به هیأت‌های تخلفات اداری دستگاه‌ها معرفی می‌شوند و با آن‌‎ها برخورد جدی صورت می‌گیرد؛ این برخورد هم با مدیری که فرد بازنشسته را به کار گرفته و هم با فرد بازنشسته خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: همچنین مقرر شده تیمی از کمیسیون اجتماعی مجلس با کمک سایر نمایندگان از کمیسیون‌های دیگر نسبت به نظارت بر نحوه درست قانون نظارت ویژه داشته باشد.
وی با بیان این نکته که طبیعی است در بخش خصوصی به‌کارگیری افراد منعی ندارد، افزود: منظور از قانون مصوب مجلس دستگاه‌های ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری است که در این دستگاه‌ها بازنشستگان نمی‌توانند به کار گرفته شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: در ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری اسامی تمامی دستگاه‌هایی که بازنشستگان در آن‌ها نمی‌توانند به کار گرفته شوند، قید شده است و این دستگاه‌ها شامل تمام دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دولتی، مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی می‌شود که مصداق آن سازمان تأمین اجتماعی، صندوق‌های بازنشستگی، سازمان صدا و سیما(به استثنای رئیس سازمان) و بانک‌‎ها نیز می‌‎شود.

45231

 

توضیح یک مسئول درباره تخلفات سازمان یافته مدیران دولتی در کردستان

مراد محمدی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان که در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شهید مطهری این شهر برگزار شد، اظهار داشت: کار دیوان محاسبات اداری، نظارت مستمر مالی به منظور پاسداری از بیت‌المال است.

وی گفت: یکی از رویکردهای دیوان محاسبات اداری، پیشگیری و برخورد مقتدرانه با تخلفات اداری است که می‌تواند نمونه بارز امربه‌معروف و نهی از منکر باشد.

مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان با اشاره به دلایل تخلفات در دستگاه‌های اجرایی و یکی از آسیب‌های جدی در این حوزه، تصریح کرد: عدم آشنایی با قوانین و مقررات که دلیل اصلی آن تعدد قوانین است باعث شده که بسیاری از مدیران ما اطلاعات قانونی نداشته باشند و لازم است که آموزش داده شوند.

وی بخش دوم آسیب را مصلحت‌اندیشی مدیران دانست و ادامه داد: مدیران می‌دانند که خلاف قانون انجام می‌دهند اما مصلحت‌اندیشی می‌کنند اما در اینجا به مدیران اعلام می‌کنم در هیچ حالتی، مدیر اجازه مصلحت‌اندیشی ندارد و قانون مرجع مصلحت‌اندیشی است.

محمدی بخشی دیگر از تخلفات را “تخلفات سازمان‌یافته” عنوان کرد و افزود: دیوان محاسبات با اقتدار با این نوع تخلف هم برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه عدالت در مساوی بودن نیست، اظهار کرد: قبول داریم در جامعه مشکلات وجود دارد، اما انتظار داریم که وقتی از مدیری سوالی می‌پرسند به عنوان مدیر تخصصی پاسخ دهد نه به صورت عامیانه.

مدیرکل دیوان محاسبات کردستان به تخلفات عمده در استان اشاره کرد و گفت: سامانه ثبت معاملات باهدف ایجاد شفافیت طراحی شده و باید معامله بیشتر از دو میلیون تومان در این سامانه ثبت شود اما معمولاً این کار صورت نمی‌گیرد و بخش زیادی از تخلفات به علت “عدم ثبت معاملات در سامانه” و بی‌توجهی و حساس نبودن به بیت‌المال است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اضافه کرد: تعداد زیادی بازنشسته در ادارات استان وجود دارند و چون ادارات پاداش بازنشستگی آنان را پرداخت نکرده، همچنان مشغول فعالیتند.

وی با اشاره به دیگر تخلفات صورت گرفته در استان اذعان کرد: زمین‌خواری بخشی از مشکلات موجود در کردستان است و هر کسی بتواند، سعی می‌کند این کار را انجام دهد.

محمدی عدم نظارت موثر بر اجرای طرح‌های عمرانی در قرارداد با پیمانکاران را از دیگر تخلفات عنوان کرد و افزود: از دستگاه‌های اجرایی می‌خواهیم اعتبارات عمرانی را به همه دستگاه‌ها ندهند بلکه به دستگاه‌هایی که توان اجرای طرح را ندارند، اعتبار اختصاص بدهند.

وی با بیان اینکه “اختلاس، سوءاستفاده از اموال و موقعیت” از جرائم استان کردستان است، اظهار کرد: مطمئن باشید همه دستگاه‌های نظارتی، اهتمامشان نظارت بر تخلفات دستگاه‌ها و حل آنهاست.

مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد: بی‌تفاوت از کنار برخورد با تخلفات نگذرید، چرا که همه در پیشگاه خدا و مردم مسئولیم.

46231

 

خواستگاری از خانم مهماندار هواپیما حین پرواز اشک او را درآورد

یک خدمه پرواز 26 ساله چینی با نام “جیائو” که با شرکت هواپیمایی شرق چین از ژیان به ییچوآن چین در پرواز بود در داخل هواپیما با پیشنهاد ازدواج نامزدش مواجه شد. این اتفاق جالب در تاریخ 19 می امسال رخ داد. در این پرواز یک ساعت و نیمه نامزد این دختر در حالی که در مقابل او و سایر مسافران روی زمین زانو زده بود در حالی که در یک دست یک دسته گل زیبا و دست دیگر یه حلقه داشت از او درخواست ازدواج کرد. جیائو که صورتش غرق اشک شده بود به پیشنهاد ازدواج نامزدش جواب مثبت داد و از همه مسافران بابت حمایت از او تشکر کرد. اما این همه ماجرا نبود.

پس از این ماجرا این دختر توسط مافوق خود( رئیسش) احضار شد و در حالی که هنوز از پیشنهاد ازدواج نامزدش خوشحال بود به او اعلام شد بخاطر کوتاهی در انجام وظیفه و مسئولیت و به خطر انداختن جان سایر مسافران از کار اخراج شده است. این خبر بلافاصله در شبکه های اجتماعی چین منتشر شد.
بسیاری از کاربران با دفاع از این دختر جوان ابراز داشتند مراسم پیشنهاد ازدواج او را بی خطر دانستند که در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شد. برخی کاربران دیگر نیز با تقبیح عمل نامزد جیائو گفتند او باید پس از فرود هواپیما روی زمین از این دختر خواستگاری می کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : ” اگر این مرد دوست داشت پیشنهاد ازدواجش را مانند آنچه در فیلم های سینمایی می بینیم انجام دهد باید آنقدر ثروتمند می بود که می توانست یک هواپیما را کرایه کند تا نامزد بیچاره اش از کار اخراج نشود.”

45231